                    Enhet: NP200B5B-S03HU (NP200B5B-S03HU)
                    Desktop-BOX
                    2203-001683 Kondensator keramisk chip 68pF, 5%, 50VCH
                    På lager
                    14,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2203-002443 C-keramikk, chip 330pF, 10%, 50V
                    På lager
                    8,-KJØP
                    2203-005221 C-keramisk chip 15nF 10% 50V X
                    23,-KJØP
                    2007-007592 R-chip 270kOhm,1%,1/1
                    8,-KJØP
                    2007-007334 R-chip 200kOhm, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    2203-000627 C-keramikk,chip 22pF,5%,50V NPO,1005,-,TP
                    14,-KJØP
                    2007-007489 R-Chip 150kOhm 1% 1/16W DA TP 1005
                    2203-002487 Keramisk SMD-kondensator 4.7nF, 10%, 50V, X7R, 1005
                    2007-008300 R-chip 5.11kOhm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    2007-001153 R-chip 750Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1608